RSS
mała czcionka średnia czcionka duża czcionka

Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Seniorów Gminy Zduny

14.12.2019

Święta tuż tuż… z tej okazji w piątek (13 grudnia) w BDK odbyło się spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Seniorów Gminy Zduny, na które przybyło ponad 90 osób!

Było baaaardzo świątecznie! Z programem pastorałek oraz utworów świątecznych wystąpił Wokalny Zespół Seniorów „Wrzos”. Na scenie, śpiewając kolędy, dla zgromadzonych wystąpiła również Dyrektor BDK – Ewa Smerecka.

Podczas tak wyjątkowego spotkania nie mogło również zabraknąć dzielenia się opłatkiem, życzeń i tradycyjnych wigilijnych potraw…

Wśród zaproszonych gości byli również Państwo Anna i Jan Guzkowie. Pan Jan jest Kapitanem Żeglugi Wielkiej. Opowiadali zgromadzonym o tym jak spędza się święta na statku, z dala od domu i bliskich.

Nasi zduńscy Seniorzy mają wielkie serca i zawsze się nimi kierują! Tak było również wczoraj, kiedy solidaryzując się i działając w odruchu serca zorganizowali zbiórkę pieniędzy - akcję pomocy dla Adasia chorego na białaczkę. Jeszcze tego samego dnia wieczorem, po opłatkowym spotkaniu, delegacja Seniorów przekazała uzbieraną kwotę na ręce Taty Adasia, życząc całej rodzinie przede wszystkim cennego zdrowia, wytrwałości oraz nadziei!

Od I Gminnej Choinki minął już tydzień, ale Mikołajowi tak się chyba u nas spodobało, że został z nami na dłużej! Tydzień temu rozdawał paczki dzieciom a teraz przyszła pora na dorosłych! ;) Tym razem wziął ze sobą….rózgi! Ale z tego co nam wiadomo żadnej nikomu nie wręczył :)

Dzieci grzeczne, dorośli grzeczni – jedyna taka Gmina! ;)

Opublikował: Katarzyna Kaźmierczak
Publikacja dnia: 14.12.2019

Dokument oglądany razy: 447
« inne aktualności