RSS
mała czcionka średnia czcionka duża czcionka

LATO 2018

31.08.2018

 Wakacje dobiegają końca… dziś krótkie podsumowanie naszego letniego programu :) Chcemy Wam podziękować za tak liczny udział we wszystkich proponowanych przez nas działaniach! Lipiec i sierpień to wycieczki, Piknik Rodzinny, spotkania w bibliotece, gry i zabawy na wsiach z terenu naszej gminy… krótko mówiąc: działo się! :)

Lipiec… to oczywiście nasz Niedzielny Piknik Rodzinny (KLIK)oraz pierwsza wycieczka: Aquapark Kutno.

Sierpień rozpoczęliśmy kreatywnie - „Mało nas do pieczenia chleba…” – stare i nowe zabawy kreatywne (KLIK) z animatorem dla dzieci na wsiach gminy Zduny.

W lipcu i sierpniu odbywały się również spotkania Lokalnego Klubu Kodowania. To był czas zabawy z robotami Finch! Na każdym spotkaniu tworzyliśmy nowe kody i inne gry! Taka forma spędzania czasu to nauka przez zabawę! Lubimy to! :) 


Dwa ostatnie punkty naszego wakacyjnego programu to wycieczki – zarówno coś dla dorosłych jak i dla dzieci :)

19 sierpnia odbył się wyjazd do Łodzi ph. „Śladami Ślepego Maksa”. Był to wyjazd dla uczestników DKK, który działa przy naszej Bibliotece, ale oczywiście nie tylko – chętnych nie brakowało :) W programie zwiedzania znalazły sięm.in.: Cmentarz Żydowski, Pomnik Pękniętego Serca i Park Ocalałych, Muzeum Fabryki w Manufakturze, Księży Młyn, Pałac Herbstów, Skansen Miejskiej Architektury Drewnianej oraz Archikatedra. Grafik wypełniony po brzegi! Ale było warto! :)


21 sierpnia udaliśmy się na naszą ostatnią wycieczkę w te wakacje. Tym razem kierunek Borysew czyli ZOO Safari! Na pewno słyszeliście o tym miejscu! Stanęliśmy „twarzą w twarz” z dzikimi zwierzętami pochodzącymi z całego świata! Oprócz zwiedzania ZOO mieliśmy też czas na zabawę – Figlarnia to miejsce gdzie można się wyszaleć do woli! Trampoliny, zjeżdżalnie, tory przeszkód i baseny pełne kulek! Porządna dawka pozytywnej energii na zakończenie wakacji!

Więcej zdjęć z wycieczek już niebawem na naszym facebooku! :)

Opublikował: Katarzyna Kaźmierczak
Publikacja dnia: 31.08.2018

Dokument oglądany razy: 335
« inne aktualności