RSS
mała czcionka średnia czcionka duża czcionka

Idą Święta...

17.12.2018

 Świąteczne dekoracje, wystawa pokonkursowa, bożonarodzeniowe wypieki i oczywiście koncert Haliny Frąckowiak – takich atrakcji mogli doświadczyć mieszkańcy naszej gminy i nie tylko we wczorajsze popołudnie, w ramach spotkania „Idą święta”.

Grudzień to miesiąc, który sprzyja spotkaniom, wspólnemu spędzaniu czasu oraz wspomnieniom… i tak właśnie było podczas wczorajszego koncertu, który zgromadził na widowni przedstawicieli różnych pokoleń i całe rodziny, mogące wysłuchać kolęd i największych przebojów gwiazdy polskiej piosenki – Haliny Frąckowiak. Ci młodsi mogli nawet wystąpić z wokalistką na scenie.

Po koncercie przyszedł czas, by docenić tych, którzy wykazali się w konkursach „Nasza choinka” i „Wyjątkowe smakołyki…pierniki”. Nagrodzeni zostali wszyscy, którzy wykonali prace plastyczne, a świąteczne upominki wręczył Przewodniczący Rady Gminy Zduny – Wiesław Dałek.

Po atrakcjach dla ducha przyszedł czas na coś dla ciała, czyli bożonarodzeniowe słodkości. Świąteczne ciasta wykonały, a następnie częstowały nimi wszystkich gości panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jackowicach.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować całej Gminnej Radzie KGW za, jak zwykle, bardzo owocną współpracę. Na deser na naszej sali widowiskowej ponownie pojawiła się Halina Frąckowiak, która bardzo chętnie rozdawała autografy i pozowała do zdjęć ze swoimi fanami.

Opublikował: Katarzyna Kaźmierczak
Publikacja dnia: 17.12.2018

Dokument oglądany razy: 521
« inne aktualności