RSS
mała czcionka średnia czcionka duża czcionka
To jest wersja archiwalna, wiadomość została skasowana: 25.10.2012 z powodu:
Minął termin podania do wiadomości.

Wakacje 2012

10.08.2012

     Ruszyliśmy pełną parą z naszymi „kółkami”. Do tej pory odwiedziliśmy już cztery miejscowości, gdzie zostały przeprowadzone zajęcia z cyklu Akademia Cyrkowa.
     W środę 8 sierpnia o godzinie 10.00 zawitaliśmy do Domu Ludowego w Łaźnikach. 
By obejrzeć występ klauna Eduarda (Rafał Mikołajewski z Łodzi) i samemu spróbować swoich sił w cyrkowych sztuczkach, na zajęcia przyszło ponad 40 dzieci z rodzicami.
     O godzinie 14.00 udaliśmy się do Bąkowa, gdzie na placu przed budynkiem Szkoły Podstawowej czekała na nas prawie pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci.

     Kolejnego dnia Akademia Cyrkowa odbyła się w Skansenie w Maurzycach i w Domu Ludowym w Wiskienicy Górnej. Tutaj również bawiły się około pięćdziesięcioosobowe grupy dzieci, a zajęcia przebiegały podobnie jak poprzednio. W skansenie dzieci mogły się spotkać dodatkowo z babcią Wandą (Wanda Białecka z Urzecza), która ubrana w łowicki strój ludowy opowiadała dzieciom, jak wyglądały zabawy w czasach kiedy ona była w ich wieku.

(Relację z zajęć przeprowadzonych w skansenie będzie można obejrzeć 27 sierpnia o godzinie 18.15 w TVP Łódź Region Kultury.)


     Kolejne zajęcia odbędą się 13 sierpnia w Złakowie Kościelnym i Wierznowicach oraz 14 sierpnia w Zdunach, będą to zajęcia otwarte, na które zapraszamy wszystkich chętnych!!!

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.
 

Opublikował: Katarzyna Kaźmierczak
Publikacja dnia: 10.08.2012

Dokument oglądany razy: 1521
« inne aktualności