RSS
mała czcionka średnia czcionka duża czcionka

Dom Kultury na Kółkach

07.08.2019

 Odbyliśmy już wszystkie zaplanowane rodzinne wyjazdy z historią w tle, w każdy lipcowy piątek zaskakiwaliśmy uczestników organizowanych przez nas zajęć bibliotecznymi niespodziankami, a teraz przyszedł czas na kolejny etap naszej wakacyjnej przygody, który od lat jest nieodzownym elementem i niejako wizytówką proponowanych przez DK letnich działań dla dzieci, czyli program „Dom Kultury na Kółkach”. Na przestrzeni lat jego formuła zmieniała się, ale zawsze cieszył się on dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców naszej gminy i owocował niezwykle udaną współpracą z Kołami Gospodyń Wiejskich. Nie inaczej zapowiada się tym razem…
Od kilku sezonów „Dom Kultury na Kółkach” prowadzi zaprzyjaźniony z nami i niezwykle skuteczny w tym co robi Wodzirej Arek, który autorski program zabaw dla dzieci wypełnia konkursami, grami i tańcami animacyjnymi.
Pierwsze ze spotkań tegorocznego „Domu Kultury na Kółkach” odbyły się wczoraj (6 sierpnia). Gościliśmy w Domu Ludowym w Strugienicach i na Sali SP w Bąkowie Górnym. Dopisało wszystko – frekwencja (na każdym ze spotkań bawiła się kilkudziesięcioosobowa grupa dzieci), pogoda, humory, zaangażowanie i chęć wspólnej zabawy. Naprawdę działo się… były tańce, wyścigi, tory przeszkód, gry zespołowe, zabawy z klanzą, pokaz baniek mydlanych i wiele innych atrakcji. Bardzo cieszy nas, że we wspólną zabawę i dopingowanie swoich pociech tak bardzo zaangażowali się rodzice, dziadkowie i jak zwykle niezawodne panie z KGW, które dla wszystkich uczestników przygotowały przepyszny poczęstunek. O tym jak było najlepiej powiedzą zdjęcia zamieszczone poniżej, a o tym jak będzie poinformujemy wkrótce, bo już dzisiaj „Dom kultury na Kółkach” w Łaźnikach i Złakowie Borowym, a jutro w Wiskienicy Górnej i Zdunach.

Opublikował: Katarzyna Kaźmierczak
Publikacja dnia: 07.08.2019

Dokument oglądany razy: 357
« inne aktualności