RSS
mała czcionka średnia czcionka duża czcionka
To jest wersja archiwalna, wiadomość została skasowana: 25.10.2012 z powodu:
Minął termin podania do wiadomości.

WAKACJE 2012

16.08.2012

     Na początku tego tygodnia 13 i 14 sierpnia odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu „Akademia Cyrkowa” realizowane w ramach programu „Dom Kultury na Kółkach”.
     W poniedziałek dowiedzieliśmy Domy Ludowe w Złakowie Kościelnym i Wierznowicach, a we wtorek odbyły się zajęcia otwarte w Zdunach, które ze względu na złą pogodę zostały przeniesione z placu za Urzędem Gminy do sali widowiskowej Domu Kultury.
     Poniedziałkowe zajęcia przebiegały podobnie do poprzednich. Po raz kolejny zostaliśmy mile zaskoczeni wysoką frekwencją – w „złakowskim ludowcu” bawiło się z nami ponad 60 dzieci, a w Wierznowicach, około 40, zajęcia otwarte w Zdunach zgromadziły podobną liczbę uczestników, którzy dodatkowo mogli skorzystać z takich atrakcji jak trampolina czy malowanie twarzy.

     „Akademia Cyrkowa” był to jeden z głównych punktów naszego wakacyjnego programu. Cieszymy się, że wszystkie zajęcia odbyły się zgodnie z planem i że nasza oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem zarówno ze strony dzieci jak i ich rodziców. Bardzo dziękujemy naszym partnerom w realizacji projektu, a w szczególności paniom z Gminnej Rady KGW, bez których tak sprawne przeprowadzenie zajęć byłoby niemożliwe.
     

     Teraz przystępujemy do realizacji kolejnego etapu „Domu Kultury na Kółkach” – przed nami dwa wyjazdy do ZOOSAFARI w Borysewie.

Zdjęcia z wszystkich wakacyjnych przedsięwzięć do obejrzenia w galerii
 

Opublikował: Katarzyna Kaźmierczak
Publikacja dnia: 16.08.2012

Dokument oglądany razy: 1549
« inne aktualności