RSS
mała czcionka średnia czcionka duża czcionka

Kabaret Dno na Dzień Kobiet

03.03.2014

W niedzielę 2 marca odbyła się nasza coroczna impreza organizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Spotkanie rozpoczęło się życzeniami dla Pań, które złożyli Przewodniczący Rady Gminy Zduny – p. Zbigniew Bończak i Wójt Gminy Zduny – p. Jarosław Kwiatkowski. Następnie – zgodnie z panująca już od kilku lat tradycją – Panie zostały obdarowane kwiatami, które wręczyli im strażacy.

Po życzeniach przyszedł czas na główny punkt programu – występ kabaretu Dno z Dąbrowy Górniczej, który bawił publiczność m.in. takimi skeczami jak: „Kurczak”, „Mikołaj”, „Bożenka”, „Foki”, „Pokaz”, „Bakteria”, a na bis uraczył widzów „ludowym” numerem „Zagłębianki”. Po zakończeniu programu członkowie kabaretu rozdawali autografy.

Imprezy z okazji Dnia Kobiet organizowane są w naszym Domu Kultury już od ponad 10 lat, ich formuła, tematyka się zmienia, ale cały czas cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy wysoka frekwencja, a tegoroczne spotkanie pokazało, że program kabaretowy również się sprawdza…  

Zdjęcia z imprezy do obejrzenia w galerii.

Opublikował: Katarzyna Kaźmierczak
Publikacja dnia: 03.03.2014

Dokument oglądany razy: 801
« inne aktualności