RSS
mała czcionka średnia czcionka duża czcionka

Ferie zimowe

06.02.2018

 Teatr, teatr, teatr – czyli o tym, jak spędzamy ferie zimowe! :)

W ubiegłą sobotę (3.02) grupą ponad 50 osób wybraliśmy się do Łodzi do Teatru Wielkiego by obejrzeć widowisko baletowe Dziadek do orzechów. Jednak zanim dotarliśmy do Teatru uczestnicy naszej wycieczki mieli okazję by pospacerować po Łodzi, każdy mógł zorganizować sobie czas przed spektaklem tak jak miał na to ochotę. Jednym z punktów, które obejrzeliśmy podczas spaceru był nowy Dworzec Łódź Fabryczna.

Główny punkt wycieczki, czyli Balet w dwóch aktach zachwycił niejedną osobę!
Cieszymy się ogromnie z faktu, że w sobotniej wycieczce uczestniczyli zarówno dorośli jak i dzieci! Pokazujmy dzieciom różne, ciekawe formy spędzania wolnego czasu! W Zdunach dbamy o kulturę! :)

A jak rozpoczęliśmy drugi tydzień ferii? Również w teatrze! :) Dziś (06.02) wybraliśmy się do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Co obejrzeliśmy? Kopciuszka! A po przedstawieniu…coś dla ciała czyli McDonald’s :)


A propos Kopciuszka.. W styczniu właśnie tym tytułem zakończyliśmy nasze warsztaty teatralne :) Możecie przypomnieć to sobie TUTAJ :) Jedna historia – różne wątki i zakończenia :)

Co jeszcze w tym tygodniu? :)

  • Środa (7.02) – Przygoda z książką (godz. 12:00)
  • Czwartek (8.02) – Wyjazd do Kutna – AquaPark (wyjazd o godz. 8:30)
  • Sobota (10.02) – Bal karnawałowy dla wszystkich dzieci (godz. 11:00) oraz XIII Powiatowe Mistrzostwa w Szachach Fischera (godz. 13:45)
  • Niedziela – Wyjazd na Koncert Walentynkowy – Mazowsze i Goście (wyjazd o godz. 15:15)


Do zobaczenia!

Opublikował: Katarzyna Kaźmierczak
Publikacja dnia: 06.02.2018

Dokument oglądany razy: 512
« inne aktualności